JU OŠ "Mehmedalija Mak Dizdar"

Za roditelje

Raspored pismenih provjera znanja u I polugodištu od 2 do 4 razreda.

OVDJE

Raspored pismenih provjera znanja u II polugodištu od 2 do 4 razreda.

OVDJE

Raspored pismenih provjera znanja u I polugodištu od 5 do 9 razreda.

OVDJE

Raspored pismenih provjera znanja u II polugodištu od 5 do 9 razreda.

OVDJE

TERMINI INFORMATIVNIH SASTANAKA RAZREDNIH STARJEŠINA SA RODITELJIMA UČENIKA

Redni broj Razredni Starješina Razred Termin (svi termini su u drugoj smjeni razrednog starješine)
1. Nukić Samira I-1 Srijeda u 17:00 sati (kada su učenici druga smjena)
2. Mirvić Hamada I-2 Srijeda u 17:00 sati (kada su učenici druga smjena)
3. Hodžić Dijana I-3 Srijeda u 17:00 sati (kada su učenici druga smjena)
4. Ljevo Aida II-1 Utorak u 17:00 sati
5. Pašić Enisa II-2 Utorak u 17:00 sati
6. Bašić-Šarac Meliha III-1 Utorak u 17:00 sati
7. Karlović Snježana III-2 Utorak u 17:00 sati
8. Salkić Asmija III-3 Četvratk u 17:00 sati
9. Lepić Izra IV-1 Srijeda u 17:00 sati
10. Hindić Amra IV-2 Petak u 17:05 sati
11. Džubur Silvana IV-3 Srijedom u 17:00 sati
12. Zuković Meho V-1 Ponedeljak u 18:00 sati U smjeni parnih razreda
13. Borovina Lamija V-2 Četvrtak u 17:00 sati U smjeni neparnih razreda
14. Ožegović Rizah VI-1 Utorak u 17:00 sati u smjeni neparnih razreda
15. Mahmutčehajić Senada VI-2 Četvrtak u 17:00 sati U smjeni parnih razreda
16. Behlulović Selma VI-3 Petak u 17:00 sati U smjeni parnih razreda
17. Hadžić Advija VII-1 Ponedeljak u 17:55 sati U smjeni neparnih razreda
18. Krkušić Šahza VII-2 Petak u 17:50 sati u smjeni neparnih razreda
19. Salčin-Karabatković Lejla VII-3 Utorak u 18:40 sati u smjeni neparnih razreda
20. Mekić Nermana VIII-1 Srijeda u 18:00 sati u smjeni parnih razreda
21. Novalić Rašela VIII-2 Četvrtak u 17:00 sati U smjeni neparnih razreda
22. Eminagić Aida IX-1 Utorak u 17:00 sati U smjeni parnih razreda
23. Aljić Sabina IX-2 Četvrtak u 18:45 sati U smjeni parnih razreda
24. Smaković Nerina IX-3 Četvrtak u 17:05 sati U smjeni neparnih razreda

TERMINI ZA RODITELJE - INFORMATIVNIH SASTANAKA SA NASTAVNICIMA U ŠKOLSKOJ 2017/18.GODINI

Redni broj Ime i prezime nastavnika Termin za Informacije Napomena
1. Nukić Samira Srijeda u 11:30 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
2. Mirvić Hamada Srijeda u 11:30 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
3. Hodžić Dijana Srijeda u 11:30 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
4. Ljevo Aida Utorak u 10:45 i 17:00 sati (u smjeni parnih razreda)
5. Pašić Enisa Utorak u 10:45 i 17:00 sati (u smjeni parnih razreda)
6. Bašić-Šarac Meliha Utorak u 10:00 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
7. Karlović Snježana Utorak u 10:00 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
8. Salkić Asmija Utorak u 10:00 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
9. Lepić Izra Petak u 10:00 (u smjeni parnih razreda)
10. Hindić Amra Srijeda 12:20 (u smjeni parnih razreda)
11. Džubur Silvana Srijeda 12:20 (u smjeni parnih razreda)
12. Zuković Meho Ponedeljak u 18:00 (u smjeni parnih razreda)
13. Borovina Lamija Četvrtak u 11:30 i 17:30 (u smjeni neparnih razreda)
14. Ožegović Rizah Četvratk u 17:50 (u smjeni neparnih razreda)
15. Mahmutčehajić Senada Četvrak u 11:35 i 17:05 (u smjeni parnih razreda)
16. Behlulović Selma Petak u 17:00 (u smjeni parnih razreda)
16. Behlulović Selma srijeda u 10:00 do 11:00 (u smjeni parnih razreda)
17. Hadžić Advija Utorak u 13:30 i (u smjeni parnih razreda)
18. Krkušić Šahza Petak od 12:20 (u smjeni neparnih razreda)
19. Salčin-Karabatković Lejla Petak u 12:20 (u smjeni neparnih razreda)
20. Mekić Nermana Petak u 17:00 (u smjeni parnih razreda)
21. Novalić Rašela Četvrtak u 11:35 i 17:00 (u smjeni neparnih razreda)
22. Eminagić Aida Utorak u 11:30 i 17:00 (u smjeni parnih razreda)
23. Aljić Sabina Srijeda u 18:45 (u smjeni neparnih razreda)
24. Smaković Nerina Srijeda u 16:15 (u smjeni parnih razreda)
25. Mulaomerović-Mizdrak Dženana Četvrtak u 17:55 (u smjeni neparnih razreda)
26. Tufegdžić Adela Utorak u 18:40 (u smjeni neparnih razreda)
27. Solak Sabina Srijeda u 16:15 (u smjeni neparnih razreda)
28. Kadić Sanela Srijeda u 17:50 (u smjeni parnih razreda)
29. Fazlić Uma Utorak od 17:50 (u smjeni neparnih razreda)
30. Jasenčić Mirza Četvrtak u 17:50 sati (u smjeni parnih razreda)
31. Čengić Saima Četvrtak u 18:00 (u smjeni neparnih razreda)
32. Džankić Dženana Četvrtak od 17:05 (u smjeni parnih razreda)
33. Pecar Fariz Srijeda u 18:45 (u smjeni neparnih razreda)
34. Muratović Aida Petak u 18:45 (u smjeni neparnih razreda)
35. Đogić Ibrahim Ponedeljak 18:40 (u smjeni parnih razreda)
36. Zvizdić Edhem Četvrak 17:00 (u smjeni parnih razreda)
37. Omerović Mumin Petak u 18:40 (u smjeni neparnih razreda)
38. Čuljević Adelina Utorak 18:40 (u smjeni neparnih razreda)

U školi postoji Vijeće roditelja, koje sa svoje strane doprinosi uspješnosti obrazovno odgojnog procesa.Dužnosti Vijeća su da:

  • - Aktivno učestvuje i pomaže u rješavanju eventualnih problema u realizaciji nastavnog plana i programa, discipline i dr.
  • - Animira i ostale roditelje putem roditeljskih sastanaka za pomoć školi u okviru svojih mogućnosti
  • - Prezentira stavove roditelja Školskom odboru
  • - Učestvuje u pripremi i realizaciji odgovarjućih projekata koji podržavaju i promoviraju odgojno–obrazovni rad u školi
  • - Pomaže u razvijanju komunikacije učenik- nastavnik – roditelj – zajednica
  • Članovi Vijeća roditelja za 2017/2018. godinu su:
Redni broj Ime i prezime Predstavnik razreda
01. Brdarić Damir I-1
02. Nukić Edin I-2
03. Halilović Azra I-3
04. Ajkunić Azra II-1
05. Hadžiaganović Lejla II-2
06. Prašović Adnel III-1
07. Selak Mersiha III-2
08. Čović Lejla III-3
09. Tabaković Muamera IV-1
10. Velić Amra IV-2
11. Tafro Merima IV-3
12. Hadžijunuzović Alagić Dženita V-1
13. Rakita Nermin V-2
14. Pačariz Safeta VI-1
15. Smajović Mersida VI-2
16. Borišić Smaila VI-3
17. Ibrišagić Hajrija VII-1
18. Šuvalija Samra VII-2
19. Tafro Haris VII-3
20. Džizić Meliha VIII-1
21. Maslo Lejla VIII-2
22. Šantić Belma IX-1
23. Humačkić Almira IX-2
24. Dedović Kemal IX-3