JU OŠ "Mehmedalija Mak Dizdar"

Početna

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

OBAVJEŠTENJE

Početak školske 2018/2019. godine je u ponedjeljak, 3. IX 2018. god.

Nastava će se izvoditi u prvoj smjeni za učenike:

II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX razreda sa početkom u 8:00 sati.

Prijem učenika prvog razreda je u ponedjeljak, 3. IX 2018. godine u 11:00 sati, uz prigodni program dobrodošlice.

Učenici, čiji su se roditelji anketom izjasnili za pohađanje OŠ „Aneks“ na osnovu školskih područja, će od 3. IX 2018. godine pohađati nastavu u novoj školi na Aneksu.

Vrijeme početka nastave u JU OŠ „Aneks“ bit će na oglasnoj ploči škole na Aneksu.

Učenicima, roditeljima naših učenika i uposlenicima škole želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

OBAVIJEST ZA UDŽBENIKE ZA ŠKOLSKU 2018./2019. GODINU MOŽETE POGLEDATI

OVDJE

U petak, 31. VIII 2018. godine, smo u penziju ispratili nastavnika Zvizdić Edhema i Šonja Zizu. Želimo im da dugo godina i u dobrom zdravlju uživaju u zasluženoj mirovini!